Gönderen Konu: Merhabalar Sevgili HarikaSohbet Ailesi Ben aLi55  (Okunma sayısı 545 defa)

Çevrimdışı aLi55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Sevgili Dostlar Ben aLi55 Memleketim Samsun İstanbulda Yaşıyorum Yaşım 25. 

Yaklasık 7 Senelik bir Djyim  sanırsam 1.5 sene kadar HarikaFmdeyim Ve  İyisiyle Kötüsüyle HarikaFmde olmaktan

Çok Mutluyum Dj Alımında Sevgili Tarık İle Tanıştık Gerçekten Cana Yakın Bir Arkadaş Kendisini Saygılar Sevgiler Diyorum

Burdan Ve Tüm Adminler Yönetim Ekibi Sizlerede Selamlar Saygılar Sevgiler Olsun Ve Biliyorumki Bu Djlikte Beni Gerçekten

Can Kulagıyla Dinliyorsunuz Hepinizin Yeri Ayrı benim İçin Sizlerde Seviliyorsunuz...  Evet Arkadaşlar Şimdi Gelelim

DjLerimize Öncelikle Sevgili Tarık Bir Founder Olarak Başarılar Diliyorum Gerçekten İyi Bir Founderlerimiz Olan Tarık

Super Operatorlerimizden Dj Görevlileri  Hsn Mia BamBam GOZDE  ve Djlerimiz Asii Romantik DuMaN Beautiful Dua KuRShuN  Metehan Pengi Tuğba Sultan UYGAR Burcu ByDaMaRR Rümeysa nar-i Kuzey Kuzeyli _eliFF_ Musibet Karadeniz AnkaraAhmet Dadass HaKaN23 Asy  Khan

Evet Sevgili Dostlar Şimdi Dinleyicilerimize Geçelim Selinn beLya Canan ___-Neşter__06 Seren Ilayda Bayrüzgar mavi mehtap Gamze Balımmm Çiğdem_ Güllü Fantastik35_ Name Hayal Veysi asel DreamqirL Merve  Melodi

Sevgili Dostlar Aklıma Gelenler Bu kadar Tüm Djlerimizinde Emegine Yüregine Ve Sesine Sağlık vede Dinleyicilermizinde o güzel yüreklerinize Sağlık olsun  isimlerini Unuttuklarım affola bizleride sessiz Dinlemekte Olan Dostlara Selamlar Olsun.. Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin Diyelim. HarikaFmde Kalın..

Dost Siteler : sohbet siteleri | sohbet odaları | bizim mekan | islami sohbet | islami chat | mynet sohbet | cinsel sohbet |